„Flashmob‘o“ žingsneliu paminėtos Tailando ir Pietų Korėjos diplomatinių santykių 54-osios metinės.

Liepos 13-ąją dieną Tailando paviljonas paminėjo „Pietų Korėjos – Tailando draugystės dieną“, kurios metu buvo švenčiamos Tailando ir Pietų Korėjos diplomatinių santykių 54-osios metinės. Šios dienos tikslas buvo ne tik atšvęsti sukaktį oficialiomis kalbomis, tačiau ir interaktyviai įtraukti visus esančius „EXPO 2012“ parodoje. Šią dieną galima buvo pamatyti įdomų paradą, tradicinius abiejų šalių kostiumus ir sudalyvauti „flasmob‘e“. Visa ši šventė buvo apjuosta labdaringos akcijos vualiu, kurios metu aukos buvo skirtos Yeosu vaikų namams.

Diplomatiniai santykiai tarp Pietų Korėjos ir Tailando Karalystės užmegzti 1958 metais. Tokiu būdu Tailandas tapo 9-ąja valstybe iš 188, kuri sudarė diplomatinę sąjungą su Pietų Korėja.

Nuo ankstyvo ryto „EXPO 2012“ parodoje lankytojus pasitiko Tailando atlikėjai, kurie grojo tradicinę Tailando perkusija „Klong Yao“. Taip pat prie jų prisijungė ir Korėjos artistai, kurie demonstravo tradicinius kostiumus. Nuo pirmos valandos prie Tailando paviljono įvyko specialus renginys, kurio metu buvo pristatyta „Pietų Korėjos – Tailando draugystės dienos“ reikšmė. Svarbiausiu dienos akcentu tapo „Flasmob‘o" (šokanti minia) pasirodymas, kurio metu galėjo dalyvauti visų pavilijonų darbuotojai. „Flashmob‘ą“ sudarė dvi dalis: pirmoje -buvo šokama pagal Tailando pavilijono teminę dainą, o kitoje – buvo įkomponuota tradicinė Korėjiečių „Arirang“ daina. Be to, visos dienos metu Expo lankytojai buvo kviečiami būti socialiai atsakingais, o surinktos lėšos buvo skirtos Yeosu vaikų namams, taip parodant pagarbą ir atsakomybę Yeosu miestui.

Flashmob'e dalyvavo ir Lietuvos paviljono atstovai.

Parengė: Jevgenijus

Įvykęs „Flashmob‘as“, vaizdo įrašas "Facebook" tinklalapyje.

https://www.facebook.com/photo.php?v=280701065371083