Lietuvos ekspoziciją amerikiečių žurnalas įtraukė tarp dvidešimties įdomiausių “Expo 2012” paviljonų

Lietuvos paviljoną Jungtinėse Valstijose leidžiamas amerikiečių žurnalas „EXHIBITOR Magazine" įtraukė į dvidešimties įdomiausių parodos „Expo 2012" paviljonų sąrašą. Šiuo metu leidinio internetinėje svetainėje vykstančio balsavimo metu žmonės gali atiduoti savo balsą už mėgstamiausią paviljoną ir taip išrinkti geriausią.

„Pagrindinė Lietuvos paviljono mintis pasaulinėje parodoje „Expo 2012" - sukurti įspūdį, kad paviljone apsilankantys lankytojai patenka į didelį gintaro inkliuzą. Gintaras yra laikomas Baltijos auksu ir yra neatskiriama Lietuvos kultūros dalis. Šimtmečiais apie gintarą buvo kuriamos legendos, jis nei kiek neprarado žavesio iki pat šių dienų", - taip Lietuvos ekspozicijos pristatymą pradeda nuo 1982-ųjų apie parodas rašančio amerikiečių žurnalo internetinė svetainė.

Joje aprašomas paviljono interjeras, pristatomi gintaro inkliuzai, pabrėžiama, kad dėl parinkto apšvietimo Lietuvos paviljone sukuriama ypatinga nuotaika. „To rezultatas - lankytojai jaučiasi taip, tarsi patys būtų patekę į gintaro gabalėlį", - mūsų šalies ekspoziciją komentuoja Lietuvos paviljone apsilankę leidinio žurnalistai.

Šiuo metu „EXHIBITOR Magazine" yra paskelbęs balsavimą, kuriame svetainės lankytojai gali balsuoti už jiems labiausiai patikusį vieną iš dvidešimties žurnalo atrinktų paviljonų.

Daugiau apie Lietuvos paviljono pristatymą ir vykstantį balsavimą, kuriame savo balsą galite atiduoti ir Jūs, galite pasiskaityti atsidarę šią nuorodą.