TSX08PRGCAB RS232/RS485 adapteris Modicon TSX PLC programavimo,su master/slave jungiklis TSXPCX1031 nemokamas pristatymas

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€29.76

Žymos:

Kabelio mount, kabelis usb "sony ericsson", kabelio perdirbti, Pigiai kabelis mount, Aukštos Kokybės kabelis usb "sony ericsson", Kinijos kabelis perdirbti Tiekėjų

RS232/RS485 sąsajos kabelis Schneider PLC programavimo,3 metrų,su master/slave jungiklis,programavimui naudojamo ryšio ar kitomis ryšio priemonėmis, pavyzdžiui, MODBUS.

TSX08PRGCAB (taip pat žinomas kaip TSXPCX1031) yra programavimo kabelis, kuris teikia ryšį ir RS485 signalo keitiklis per RS232 serial interface. Maitinimo kabelis nuo TER uosto PLC. TSX08PRGCAB gali būti naudojamas Modicon TSX Serijos PLC " dėl " Schneider ir PC ar kita įranga, kuri suteikia tradicinės RS232 nuoseklusis prievadas ryšių. Kabelis gali bendrauti su TER sąsaja TSX Premium (57), TSX Micro (37), TSX Nano (07), TSX Naza (08) Twido PLC", ir realizuoti procedūras įkelti, parsisiųsti, priežiūros ir kitos funkcijos, pavyzdžiui, multi-point komunikacijos MODBUS.

Kadangi AUX uosto PLC neturi galios, smeigtukai, TSX08PRGCAB negali naudoti šį uostą.

Du snap jungikliu, esančiu ant TSX08PRGCAB programavimo kabelis yra naudojamas pasirinkti kitą režimą. Kabelio atmetė būdu, kurį siųstuvai-imtuvai su RS485 yra valdoma PLC", ir visi duomenys siųstuvai-imtuvai yra automatiškai kontroliuojama. Jis gali būti naudojamas multi-point ir taškas-taškas ryšių programas.

TER uostų TSX Serijos PLC " turi DPT signalas pin kodą, kuris yra naudojamas, norint nustatyti darbo metodai terminalo TER. Jei DPT aukšto lygio, TER visada dirbti Uni-Telway Meistras (pagrindinė stotis) režimu, todėl PLC programavimo atitinkamas būdas. Jei DPT žemo lygio, darbo metodus TER nuspręsti, iki PLC".

Kontūro konfigūracija:

Pereiti M / S atitinkamą režimą

Jungiklis

Funkcija

DPT lygis

Kontrolės duomenų srauto

M

PLC dirba pagrindinis-stotis modelis programavimo ar kaip Uni-Telway Master daugiau taškų ryšių

1

auto

S

PLC dirba vergais-stotis modelis kitoms multi-point komunikacijos

auto

Funkcijų ir technologijų indeksas:

● Maitinimas pagal TER uosto PLC, srovės suvartojimas yra apie 30 mA

● Sparta: 300 bps ~ 230.4 Kb automatiškai prisitaikanti

● RS232 prievadą ir RS485 kabelių su abiem Paleidimo apsaugos ir anti-static apsaugos ± 15kV

● Kreiptis į TSX Premium, Mikro, Naza, Nano-ir Twido Serijos PLC

● Laido ilgis: trijų metrų, spalvos: juoda

Naudojimas:

TSX08PRG sujungti su kompiuteriu ir bendrauti su Schneider PLC " reikia įdiegti Uni-Telway arba MODBUS vairuotojas ne pirmas, naudojant atitinkamą įvairių PLC programavimo, programinės įrangos, realizuoti operacijas, kaip įkelti, parsisiųsti, kontrolės ir ryšių. Šie vairuotojai paprastai įtraukiamos į programavimą, programinę įrangą, CD-ROM, Ir konkrečiai diegimo veiksmus, prašome kreiptis į instrukcijų failus į CD-ROM tvarkyklės, ir informacija, nebūtinai yra išvardyti čia.

Po įdiegimo, piktogramos bus rodomas control panel WINDOWS kaip laikytis:

Dukart spustelėkite ant piktogramos, tada pasiekti nustatymus, XWAY Bandymo, MODBUS Bandymo ryšių bandymas RS232 serial (COM šūkis), kuris sujungtas su TSX08PRGCAB kabeliai. Tada programavimo programinė įranga gali būti naudojama visiškai normalus bendravimas su PLC.

Tolimojo susisiekimo komunikacijų:

Didžiausia ryšių intervalas tarp TSX08PRGCAB ir PLC yra iki dviejų kilometrų (9600 bps),kai išorės plius terminalai yra 120 omų varža ir 5 VDC galia RS485 prievadus (8 pin Mini DIN Vyrai), kabelis. Ir FSACC01 Izoliatorius, Box " (Schneider modelis: TSXPACC01) yra, reikia įdiegti pabaigoje PLC. 0.5 mm2 neekranuotas vytos poros linijos yra naudojamos Ryšių.

Kai atstumas yra virš 2000 m, RS485 kartotuvai (modelis: E485GP, produktų FOURSTAR taip pat), gali būti įrengti autobusų pratęsimo atstumas, 2000 metrų.

Ne Schneider.Kokybė garantuota.

Izoliacinės Medžiagos Guma
Laido Tipas Suvyta
Tipas Izoliuoti
Kilmės vieta Kinija (Žemyninė)
Laidininko Medžiaga Vario
Modelio Numeris TSX08PRGCAB
Prašymas Orinių
Pakuotės Dydis 23cm x 18cm x 6cm (9.06in x 7.09in x 2.36in)
Pakuotės Svoris 0.401kg (0.88lb.)
Įrenginio Tipas gabalas

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai