Nemokamas Pristatymas 850/1300nm 62.5/125 MM 50/50 Prikabinti Santykis LC/VNT 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Multimode Optinio tinklo Skirstytuvo

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€17.92

€19.26

-6 %

Žymos:

optinis analoginis, optinis multimetras, regos galia, Pigūs optinis analoginis, Aukštos Kokybės optinis multimetras, Kinija regos energijos Tiekėjams

Nemokamas Pristatymas 850/1300nm 62.5/125 MM 50/50 Prikabinti Santykis LC/VNT 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Multimode Optinio tinklo Skirstytuvo

Aprašymas

Multimode Sankaba yra pagaminti iš rūšiuojami indeksas pluoštų su šerdies skersmuo 50um arba 62.5 um. Standartinis multimode sankabomis, paprastai naudojamos trumpojo nuotolio ryšių su LED šaltinius, veikiančioms 1300nm ar 850nm. Multimode sujungimo elementai bangos nepriklausomų per platų ilgiai vienodi transporto rūšių energijos skirstymo pradėti būklės.

Programos

Savybės

FDDI

Ryšių sistema

Prieiga prie tinklo

Vietinis tinklas

Mažas (insertion loss

Didelis kryptingumas

Kompaktiškas dydis

Didelis stabilumas ir patikimumas

Prekės Informacija

62.5/125um Multimode 850/1300nm 50/50 prikabinti santykis 2mm LC/VNT Optinio Pluošto FBT Splitter/Sankaba

Specifikacija

Prikabinti santykis

50:50

Veiklos bangos ilgis

nm

850/1300

Reitingas

P

Max perteklinis nuostolis

dB

0.5

Max įterpties nuostoliai

dB

3.8

Max vienodumą

dB

0.6

Min kryptingumas

dB

40

Darbinė temperatūra

°C

-20~+75

Laikymo temperatūra

°C

-40~+85

Pakuotės matmenys

mm

90*20*10

visos specifikacijos neapima nuostolių jungtis

Pluošto ilgis 1m
Bangos ilgis 850/1300nm
kabelio skersmuo 2.0 mm
Prikabinti Santykis Prikabinti Santykis
Darbinė Temperatūra -40~85
Modelio Numeris 1X2
Įterpties Nuostoliai 3.6 dBm
Jungtis
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 30cm x 15cm x 15cm (11.81in x 5.91in x 5.91in)
Pakuotės Svoris 0.2kg (0.44lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai