Naujas 6.5 colių aštuonių laimingas papuošalai (rinkiniai) laimingas simbolių Tantros Tibeto Budizmas Namų Dekoravimo papuošalai fabrikas

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€177.76

Žymos:

baldai, Pigūs baldai, Naujas 6.5 colių aštuonių laimingas papuošalai (rinkiniai) laimingas simbolių Tantros Tibeto Budizmas Namų Dekoravimo papuošalai fabrikas

[produkto pavadinimas] 7 Colių naujas aštuonių laimingas (- ių)

[Specifikacija] Aukštos maždaug: 17CM bendras plotis apie 7 cm virš storis apie 1cm

[medžiaga] Cinko ir vario lydinio (Tong Liujin) + rankų dažytos

[įvadas] [įvadas]

Aštuonių laimingas (aštuonių Šveicarija) - vienas garsiausių Budizmo simboliai grupei, kuri apima brangus skėtis, sidabrinis, Vandenis, lotus, myli, laimingas mazgas, pergalės, Kingland, aštuoni drambliai sindromas. Yra Budos kūnas iš kiekvienos dalies.

(1) Bao skėčiu: vardu galvos. Simbolis šešėlis demonai, taip vadinamas "Dharmos Guardian" Zhang Shi laisvai, muzika yra sudėtinga", mokė Buda, valdžios simbolis, - sakė įveikti visas žemiškas mintis ir įveskite šventuoju nuo kančių.

(2) karosas: vardu akis. Žuvys gali plaukti laisvai prie vandens. Budizmas turi būti simbolis nei pasaulyje, nemokamai ir plačių pažiūrų, be praktikos. Tibete, paprastai su pora vyrų ir moterų simbolis išlaisvinimo situacija, kad yra nemokama. Auksinė žuvelė gali būti laikomas simbolis akių, nes žuvies akis gali pamatyti, purvinas vanduo.

(3) Lian Hua: vardu kalba. Išeiti purvinas purvo unsoiled kokybės, sakė Buda samsara, ir nėra gyvenimo be purvo, švarus, patogus, visiškai teisus. Su gera kalbėti ir diskutuoti, charakterio, kaip lotoso gėlė. Tibeto Budizmas yra visuotinai tikima, kad lotosas simbolizuoja galutinį tikslą, t. y. išsipildymas.

(4) Bai Hailuo: Atstovas "kalba" . Budizme, Buda yra pasakyti, Kvartetas, tokių kaip myli garso, todėl metodas bus proga dažnai pūtė myli. Jo"", tai yra: "Jūs nuo šiandien ampure išganymo turas, Frankfurtas, pučia, triton. "Sakė, Dharma, purdue. Tibete, labiausiai gerbiamų dextrorotation balta myli, kaip simbolio reputaciją pasaulyje trijų tūkstančių.

Vandenis (5): vardu kaklo. Taip pat vadinamas Xianping, Ruyi laimingas buteliai, butelių. Budizmas, kaip talismanas, alsuoja brangakmeniai ar šventą vandenį, Budizmas yra visos būtybės gali būti išlaisvinti iš kančios nektaro butelis povas, ar geriausias medis, simbolizuojantis laimingas skaidymas ir turtus ar palaimos ir išminties sėkmingai. Yra vienas Budistų Tantrinį Budizmą inicijavimą, yra lobis, namas geros teisę Buda, atitinkanti visus norus.

(6) pergalę pastatas: Atstovas "kūnas" . Taip pat vadinamas Zunsheng pastatas. Budizmas atstovauti laisvė nuo rūpesčių, sąmonės simbolis, t. y. Budos išmintį pastatas, atvyko ištrinti visus rūpesčius magija wargame, su statybos simbolis sunaikinti karščiausios reikšmę, Tibeto Budizmas, palyginti problemų gydymo. Įsakymų, samadhi, ir Mergelė, paramos, labdaros, oro nenori, patogus, be manęs, suprasti kilmės, nuo poveikio, Budos palaiminimą, buvo iš širdies grynas, simbolis išsipildymas pergalę.

(7): vardu biped Kingland lobis. Simbolis plinta mokymai Buda, Sakyamuni atbudimą, atsikratyti nežinojimo ir nerimą, kaltę, reinkarnacija, šlovės, žinių, teisingumo, todėl Buda sako, Dharmos rato analogiją, trijų, kad bus sunaikinti, šlifuoti, visiškai suprantama.

(8) laimingas mazgas: Atstovas "prasmę" . Taip pat žinomas kaip laimingas, begalinis mygtuką, Indijoje yra laikomas sėkmės simboliu, organizacijos į koji lovelių nėra pradžioje ir pabaigoje raštas, Budizmas ratas vamzdinės žarnyno teigė, kad viskas, išlikimo jūrų gelbėjimo išminties perlų ir sąmonės papuošalai.

Aštuonių laimingas simbolis Budizme aštuonių Bodhisatvos, aštuonių laimingas ir aštuonių moterų teisėsaugos. Toks garbinimas šventykloje, bus atliktas patenkinamai, gerumo nežino ribų.

Kiti panašūs produktai:

Aukščiau esančią nuorodą:

detail.china.alibaba.com/offer/1195282421.html

Minėtą produktą link:detail.china.alibaba.com/offer/1184613732.html

Minėtą produktą link:detail.china.alibaba.com/offer/1178358682.html

Minėtą produktą link:detail.china.alibaba.com/page/offerdetail_1161420065.htm

Minėtą produktą link:detail.china.alibaba.com/offer/1184616473.html

Tekstūros medžiagos Lydinys
Apdorojimo pritaikymas savo reikmėms no
Technologijos Pusiau automatinė ir pusiau instrukcija
kategorijos Laimingas simboliai (rinkinys)
Dydis Platus 6,9 cm*9.8* didelis apie 17cm
Ar patento tiekimo no
Pakavimas Sunku geltona dėžutė
Religija Tantra
Neto svoris 2,5 kg 280 g / kg
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 31cm x 23cm x 9cm (12.20in x 9.06in x 3.54in)
Pakuotės Svoris 1.2kg (2.65lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai