Gamintojas optinio pluošto FBT jungtis 1*3 SM 0.9 mini tube 1310/1550 jungtis SC/APC / 5pieces

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€44.70

€49.53

-9 %

Žymos:

optinio pluošto, optinio pluošto sankabos, optinio pluošto vamzdis, Pigūs optinio pluošto, Aukštos Kokybės optinio pluošto sankabos, Kinija optinio pluošto vamzdžių Tiekėjų

Specifikacijos Savybės

1).Mažas Įterpties nuostoliai;

2).Mažas PDL;

3).Kompaktiškas Dizainas;

4).Geras kanalo į kanalą, vienodumas;

5).Platus Operacinės Bangos ilgis: 1260-1650nm

6).Aukštą Patikimumą ir Stabilumą.

Applification

1).FTTX Sistemas;

2).PON Tinklų;

3).Kabelinės televizijos Kanalais;

4).Optinio Signalo Paskirstymo;

5).Pluošto Duomenų Perdavimo.

Ačiū už jūsų domisi !

Jei jums skubiai reikia arba especial užsakymo, prašome susisiekti su mumis po krepšelį ARBA Masažas mus, mes visada on-line!

mes galime pasirūpinti gabenimas, DHL, EMS, UPS, FEDEX, TNT, SF EXPRESS, RINKLIAVOS, SPECIALIOS EILUTĖS-YW, RUSIJOS ORO, ARAMEX greitai.

Galima NEMOKAMAI MĖGINIO !!

Suderinamas HP,Foundry,Brocade,Mikrotik,Mellanox,Netgear,Alcatel-lucent,Juniper,Ubiquiti,Enterasys,Ericsson,Cisco,Dell Force10,Individualų Ženklų,D-Link,Arista,Extreme,TP-link,Intel,Perėjimas Tinklai,Sąjungininkų,Linksys,Zyxel,IBM
Prekės Pavadinimas KEXINT
Naudojimas
režimas Singlemode
Skaidulų Tipas G652D/G657/G657A1
Ilgis 1M/1,5 M
Prikabinti Santykis 1
Tipas FBT pluošto splitter/sankaba
Modelio Numeris FBT-1X3-0.9-SC/APC
Jungties tipas SC/APC
Elemento Ilgio 1m
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
Pakuotės Svoris 1.5kg (3.31lb.)
Įrenginio Tipas daug (5 vnt/lot)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai