Skaidulinių Optinių Multimetras -50~+26dBm Nešiojamą Optinio Pluošto Galios Matuoklis + Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€82.03

€100.03

-17 %

Žymos:

šviesos spalvos prom dresses, šaltinis pasiūlymai, šaltinis tapyba, Pigiai, šviesios spalvos prom dresses, Aukštos Kokybės šaltinis pasiūlymai, Kinija šaltinis tapybos Tiekėjų

Skaidulinių Optinių Multimetras -50~+26dBm Nešiojamą Optinio Pluošto Galios Matuoklis + Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

W armly sveiki atvykę į tai Lašas Laivybos ir Didmeninės

ZW-R Nešiojamą optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų.

Optinės Galios Matuoklis Programos

Telekomunikacijų Priežiūros CCTV Priežiūros Išsamią kabelio statybos sistema, Optiniai prietaisai, mokslinių tyrimų ir plėtros Optinių ryšio švietimo ir laboratorinių bandymų Kiti optiniai projektas

Optinės Galios Matuoklio Savybės

Vartotojo savęs kalibravimo funkcija Patogus LCD ekranas ir neprivaloma backlight LCD ekranas palaiko naktį veikimo Galios matavimai dBm ar mw ir įterpties nuostoliai dB Mažas baterijų naudojimas, daugiau nei 240 valandų nuolatinio veikimo laikas trys 1,5 V šarminės baterijos Neprivaloma 10 minučių Automatinio išjungimo funkcija

Optinės Galios Matuoklis Specifikacijos Modelis ZW-R70 ZW-R50 Bangos ilgis(nm) 800nm, kad 1700nm Detektorius InGaAs Matavimo Diapazonas dBm) -70~+3 -50~+26 Netikrumo +5% Kalibruotas Bangos ilgis(nm) 850,980,1300,1310,1490,1550 Rezoliucija(dB) Tiesinės 0,1% arba netiesinės 0.01 dBm Optinė Jungtis FC/ Universal 2.5 mm adapteris Maitinimo Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijos)(be Baterijų) Baterijos Veikimo Laikas 240 h su 1.5 V Baterijos(3) darbinė Temperatūra (°c) -10 ~ +60 Saugojimo Temperatūra(oC) -25 ~ +70 Santykinė Drėgmė 0 iki 95% (be kondensacijos) Matmenys(mm) 172x82x33 Svoris 400 g

ZW-R1050 optinės šviesos šaltinis gali suteikti nuo 1 iki 4 išėjimo bangos atitikti tam tikrus reikalavimus, įskaitant 650nm raudona šaltinį ir 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai pagal kliento poreikius. Kartu su ZW-R50 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Optinis Šviesos Šaltinio Savybės

Suteikia 1~4 išėjimo bangos ilgis, kuris gali būti pasirinktinai pagal klientų poreikius

CW, 2Hz moduliacijos produkcijos 650nm, ir CW, 270Hz,1KHz,2KHz

moduliacijos produkcijos kito ilgio.

Didelis stabilumas dėl išėjimo galia

Stabili, kurių išėjimo bangos ilgis

Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

Optinis Šviesos Šaltinis Programas

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Bandymų Laboratorija optinių skaidulų

Kiti šviesolaidiniai Optiniai Matavimai Šviesos Šaltinis Specifikacijos Tipas ZW1050 Bangos ilgis(nm) 1310/1550nm 1310/1490/1550nm 850/1310/1550nm 1300/1310/1550nm 850/1300/1310/1550nm Spinduolis Tipas FP-LD ,LED ar kita, prašome nurodyti Išėjimo Galia(dBm) -6~-7(1310/1550nm),>0 (650nm) Spektrinis Plotis(nm) Produkcija Stabilumas +0.05 dB/15min; +0.1 dB/ 8hours Moduliacija Dažnių CW / 2(650nm) / 270, 1K,2K (1310nm/1550nm) Optinė Jungtis FC/PC Maitinimo Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijos)(be Baterijų) Baterijos Veikimo Laikas(valanda 45 darbinė Temperatūra(oC) -10 ~ +60 Saugojimo Temperatūra(oC) -25 ~ +70 Matmenys(mm) 172*82*33 Masė 295g Rekomendacija ZW1050 Nešiojamą Šviesos Šaltinis yra skirtos optimaliam naudojimui su ZW-R50 Optinės Galios Matuoklis matavimo optinis nuostolis tiek sigle režimas pluošto kabelį.

Paketas Apima

Optinės Galios Matuoklis -50~+26dBm(FC/SC Jungtis) *1pcs

Optinis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm*1pcs

Naudotojo Vadovas *1pcs

Pastaba: Gerbiami Klientai , mes ne siųsti baterijų saugos ,ir optinės galios matuoklis ir šviesos šaltinis neturi funkcija įkelti bandymų rezultatas kompiuteriai ir įkraunama funkcija.

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

Kalibruotas Bangos Ilgis 850/980/1300/1310/1490/1550
Modelio Numeris HH-123
Modelis Optinės Galios Matuoklis ir Optinės Šviesos Šaltinis
Matavimo Diapazonas dBm) -50~+26
Optinis Šviesos Šaltinio Bangos Ilgis 1310/1550nm
Optinis Šviesos Šaltinio Jungtis FC/PC
Prekės Pavadinimas TRENSBATTER
optinė jungtis FC " (keičiamos SC,ST) / taip 2.5 mm universalios
OPM Bangų Diapazoną(nm) 800~1700nm
Išėjimo Galia -6 iki -7dBm
Pakuotės Svoris 2.0kg (4.41lb.)
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 6cm (7.87in x 3.94in x 2.36in)
Įrenginio Tipas gabalas

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai