S-SFP-GE-LH40-SM1550 1,25 G-1550NM-40KM-SM-ESFP SFP Gigabit single-mode 40KM 1550NM

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€70.79

Žymos:

1550nm, sfp, sfp 40km, Pigūs 1550nm, Aukštos Kokybės sfp, Kinija sfp 40km Tiekėjų

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Prekės Pavadinimas SMTE
Modelio Numeris S-SFP-GE-LH40-SM1550
Sąlyga Naujas ir Originalus
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 3cm x 8cm x 3cm (1.18in x 3.15in x 1.18in)
Pakuotės Svoris 0.1kg (0.22lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai