30Meters LC/VNT-FC/PC,3.0 mm Skersmens,OM1 Multimode 62.5/125,Duplex,LC MK Optinio Pluošto Patch Cord Laidas

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€20.67

Žymos:

optinio pluošto pleistras laido, fiber patch cord, lc fc, Pigūs optinio pluošto pleistras laido, Aukštos Kokybės pluošto pleistras laido, Kinija fc lc Tiekėjų

Fiber Patch Cord Laidas,LC/VNT-FC/PC,3.0 mm Skersmens,

Multimode 62.5/125, OM1,Duplex,30Meters

Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų.

Techninės Specifikacijos:

Užsakymo informacija:

Šviesolaidiniai jungtis : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Rėmelis Sąsajos tipas: APC , PC , UPC Pluošto šerdys: Simplex, duplex Fiber tipo; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Pluošto skersmuo(mm): Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kabelio ilgis; tinkinti

Pastaba: pluošto kabelis yra skirtas 50/125um. Kabelio diametras 3.0 mm 62.5/125um yra per daug, jei norite 62.5/125um, prašome leiskite man žinoti, jei jūs įdėti į PO.

Pristatymas Mes laivas visus elementus visame pasaulyje nemokamai per ekonomikos pristatymas. Visi importuoti muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas. Straipsniai, siunčiami į pirkėjo patvirtino, adresas nuo pirmadienio iki penktadienio (Savaitgaliais ir Švenčių netaikoma) Prašome patikrinti savo pristatymo adresą atsargiai, prieš kasos. Jei norite pakeisti adresą, pls, prašome susisiekti su mumis,Kitaip, bet keisti informaciją gali būti neatsižvelgiama, kai išsiunčiamos

PASTABA :

Prekės bus vežamos iš HK;

Laivybos laikas svyruoja nuo 3 iki 25 darbo dienas:

JAV/Main Europeancountries------10~15working dienų

Kitų šalių------15~25working dienų

Skubiai paklausa,pls rūšies pasirinkti express, kaip DHL,UPS,Fedex ir pan.

Nes sąrašas suvaržymų, mes ne įkėlimo daug daiktų.

Didmenininkams, Prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą! ! ! ! ! ! ! !

Garantija ir grąžinimas Mes teikiame 1 metų pakeitimas ir 3 metų techninės priežiūros garantijos. Mūsų garantija netaikoma netinkamai, fiziškai pažeistas, vandens sugadinimo, praradimo ar vagystės. Visi pirkimai gali būti grąžintas within14 dienų nuo pirkimo grąžinti visą arba mainų. Visi produktai turi būti originalios būklės. Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinamas

Susisiekite su Mumis, Mes tikimės, kad jūs esate laimingas su mūsų produkto ir paslaugos, ir, savo ruožtu, atlygis mums su penkių žvaigždučių reitingą. Savo teigiamas grįžtamasis ryšys bus puikus encourgement mums ateities darbo. Jei jūs turite kokių nors vertingų pasiūlymų ar kokių nors problemų su mūsų daiktų ar pristatymo. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Mes atsakymą į bet kokį klausimą per 24 valandas (išskyrus atvejus, Savaitgaliais ir Atostogų metu ). Tada mes stengiamės išspręsti problemą artimiausiu metu.

Apie Mus Sveiki atvykę į mūsų 2012expo.lt parduotuvėje! Įkurta 2008, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd yra pirmaujanti gamintojas,siūlantis pluošto optiniai siųstuvai-imtuvai,fiber optic patch kabelių ir optinio tinklo įranga.Jos produktai buvo pristatyti į teritorijas iš Kinijos į visame pasaulyje Mes naujus pardavėjas 2012expo.lt, tačiau su mūsų didelis komanda, pirminių šaltinių, mes pasiūlysime geriau ir geriau kokybė, Konkurencingos kainos ir apdairus paslaugos.

Pluošto skersmuo 3.0 mm
Pritaikyti Parama
Modelio Numeris EBMD6LCFC030
Pagrindinė gladding skersmuo 62.5/125
Sąlyga Naujas
Jungtis B FC
Kabelio ilgis 30meters
Jungtis A LC
spalva Oranžinė
kabelio tipas Dvipusis
Skaidulų Tipas OM1
Prekės Pavadinimas EB-LINK
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)
Pakuotės Svoris 0.31kg (0.68lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai