Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug FC-FC Optinio Pluošto Jumper 3 metrų 3.0 mm FC/UPC-FC/UPC Neprivaloma Singlemode SM Simplex Kabelis Didmeninės

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€17.35

Žymos:

ryšio kabelis, optinio pluošto megztinis, upc kabelis, Pigūs simplex kabelis, Aukštos Kokybės šviesolaidinį megztinis, Kinija upc kabelis Tiekėjų

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug FC-FC Optinio Pluošto Jumper 3 metrų 3.0 mm FC/UPC-FC/UPC Neprivaloma Singlemode SM Simplex Kabelis Didmeninė Produkto Naudojimas: tolimojo ir vietinio optinio perdavimo tinklų, duomenų perdavimo tinklų, vaizdo perdavimo tinklų, kabelinės televizijos, optinis bandymo įranga, linijiniai automatinio valdymo sistemos Funkcijos: Produktų, pagamintų naudojant Kyocera keraminiai smeigtukai, importuojamų aukštos kokybės šviesolaidinį kabelį. Įvadas užsienio papildomi šlifavimo technologija ir šlifavimo įranga, galingas garantija centras šlifavimo pluošto poslinkis depresija pluošto, skaidulų paviršiaus, be įbrėžimų ar defektų defekto dydis, keramikos pabaigos spindulys ir kitus techninius parametrus, atitinka standarto reikalavimus. Įterpties nuostoliai, grįžti nuostolių; keistis savybes, pakartotinai poravimosi veiklos, lengva naudoti. Įmonės produktai pasirinkti iš ST, SC, FC, LC, MU, D4, SM4, FDDI, MT-RJ ir kiti rodikliai. Specifikacijos yra bendrosios singlemode, multimode dvipusis ir pan. Įterpties nuostoliai: singlemode 0.18 dB; Return Loss: PC45dB UPC50dB, APC60db Jungtis plug daugiau nei 1000 kartų, įterpties nuostoliai pokytis Pakeičiamumas: bet jungiamojo 0.18 dB, Temperatūros diapazonas: nuo -40 CEL - + 80 CEL Atsparumas tempimui: 45Kg (0.9 SM išskyrus pluošto) Vibracijos bandymo: Išorinis skersmuo: 3mm / 2mm / 0,9 mm

Ilgis: 3 m

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo. Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į 2012expo.lt.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti per 2-3 dienas po apmokėjimo patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu. Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą skubiai!

7. Jūs galite sekti sklypas su sekimo numeriu svetainė: www.17track.net/zh-cn/

Apie sugrįžti &grąžinti

1. Jūs galite susisiekti su mumis ir tada siųsti elementą atgal į mus per 7 dienas nuo prekės yra pristatytos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienų mums bus malonu naudoti, ir nebus jums pasiūlyti grąžinti pinigus ar Pakeisti.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje. Beje, jūs privalote pateikti mums laivybos sekimo numerį bei konkrečių grąžinimo priežastis.

3. Mes jums siūlome grąžinti ar išsiųsti jums pakeitimo pagal tikrą būklę ir jūsų bus po to, kai jūs grįžti elementą.

4. Mes padengti visas siuntimo mokesčius, jei produktas yra pažeistas, ar ne, kaip aprašyta ant gaminio puslapį nuorodą.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl 2012expo.lt!

3.Garantija krovinių apmoka pirkėjas.

Apie atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų, ir tada, mes jums geriausias sprendimas.

Pakeičiamumas mažiau nei arba lygus 0,2(db)
Grįžti Nuostolių didesnis nei arba lygus 55
Modelio Numeris FC-FC
Sąsajos Tipas FC-FC
Laikymo temperatūra -40~+85
Prekės Pavadinimas KELUSHI
Darbinė temperatūra -40 laipsnių ~85 laipsnių
Įterpties Nuostoliai mažiau nei 0,3
Apsikeitimo kartus 1000 Kartų
Pakuotės Svoris 0.35kg (0.77lb.)
Pakuotės Dydis 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)
Įrenginio Tipas gabalas

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai