Harbinas Geologiniu Kompasu DQL-8 (Magnetas adata su amortizacija ) ZMM

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€48.05

€50.58

-5 %

Žymos:

zmm, Pigūs zmm, Harbinas Geologiniu Kompasu DQL 8 (Magnetas adata su amortizacija ) ZMM

Šią priemonę naudoti magnetiniai objektai (tai yra, adatos), nurodė, kuria kryptimi magnetinio dienovidinio savybėmis skaityti dial žiedu, gali nustatyti tikslą, palyginti su krypties magnetinio dienovidinio. Pagal dviejų pasirinktų taškų, (ar žinomas taškas), pozicija dar nežinoma tikslas gali būti aptikta. [Specifikacijos]: 1.*Ciferblatas: 0 ° iki 360 °, vertė: 1 °; *Azimuto ciferblatas: išorinis kalibravimas instrukcijos nuolydis (two-way 45 ° nuolydžio Kampas tiesaus vertė), grotelės vertė: 0.05; *Vidinis žiedas, kalibravimo instrukcijos du-way 90 ° nuolydžio Kampas, vieneto: laipsnis; Dydis: 1 °. 2.Magnetine slopinimo metu (adata deformacija 90 ° likti pradinę padėtį laiko), yra mažiau nei 15 sekundžių; 3.Skaitymo klaida: A. magnetinio sukimosi prieš ir po nurodyto laipsnio paklaida-ne daugiau kaip 0,5 °; B. adata skalėje nuo 0-180 ° 180 °, 90 - sukelia ekscentriškas klaidos yra ne daugiau kaip 0,5 °; C. goniometer skaitymo klaidos yra ne didesnis nei 0,5 °. 4.Jautrumo lygis: A. ilgai lygis, 15'±3'/2mm B. apskrito burbulas 30'±5'/2 mm 5.Dydis:80x70x35mm 6.Net svoris:0.29 kg

Magnetinė Deklinacija: Magnetinė deklinacija, kartais vadinama magnetinis nuokrypis, tai kampas tarp magnetinio ir geografinio šiaurės. Nuokrypio laikomas teigiamu, į rytus nuo tikrosios šiaurės ir neigiamas, kai į vakarus.

Daugiau informacijos rasite : ngdc.noaa

Jei kompaso adata taškų, rytų ar vakarų tiesa, šiaurės, poslinkis yra vadinama rytų arba vakarų nuokrypį, atitinkamai. Standartas yra naudoti magnetinio šiaurės (MN) kaip nuoroda nuokrypį, net pietų pusrutulyje.

Daugiau informacijos rasite : Geologijos Srityje Robert R. Compton (Jul 1985)

Numatoma Vertė Magnetinės Deklinacijos: Nuokrypis yra skaičiuojamas naudojant dabartinę Pasaulio Magnetinio Modelis (WMM) arba Tarptautinės Magnetinės Nuorodos Lauke (IGRF) modelis. Nuokrypio rezultatai paprastai yra tiksli 30 minučių lanko, tačiau vartotojai turėtų žinoti, kad kelių aplinkos veiksniai gali sukelti trikdžius magnetinio lauko.

Daugiau informacijos rasite : ngdc.noaa

Nuokrypio nustatymas: Geologai kompaso naudojimas nustatymo ir matavimo linijinis ir plokščių objektus. Magnetinė deklinacija yra nustatyti sukant žalvario varžtas pusėje kompasas langelį.

Daugiau informacijos rasite : Geologijos Srityje Robert R. Compton (Jul 1985) [Kaip naudotis]: Vienas: atsiradimą (įskaitant link, orientacijos, Kampas) 1.Priemonė žingsnis:Į užtvanką ant horizontalios projekcijos kryptis. Atidarykite dokumentą dėl padengti ribinės padėties, koreguojama, magnetinės deklinacijos regione, priemonė dvi ilgas kraštų savybių uolienų paviršiaus (tipiškas paviršiaus), saugoti centre turas lizdinės plokštelės, skaito laipsnį, nurodė magnetinis Šiaurės Ašigalis yra rokas. 2.Priemonė tendencija:kryptimi, statmena kryptimi. Su nuoroda apačioje iš vyrių ant važiuoklės trumpas šoną arba atgal dangtelį pritvirtinti uolienų savybės paviršiaus, saugo centre turas lizdinės plokštelės, skaito laipsnį, nurodė magnetinis Šiaurės Ašigalis yra tendencija rock. 3.Matuoti pokrypį:Statmena kryptimi, horizontalus Kampas Kampas. Atidarykite dangtelį, kad ribinės padėties, pusėje priemonė statmena kryptimi ir savybės roko veidas, burbulo viduryje, ir ilgai skaityti rodyklė nurodo vairas, laipsnio kritimo Kampas sluoksnius. Pastaba:tikrasis matavimo, tendencijos ir tendencija šių dviejų veiksnių, galima tiesiog išbandyti, nes tendencija ir tendencija yra 90 ° santykius vieni su kitais. Du: Reljefas, eskizas apklausa (įskaitant guolis, nuolydžio Kampas, horizontali linija) 1.Kad kardinolas kryptis:Tikslo kryptį ir poziciją. Guolis yra taip pat vadinamas susikirtimo taško. (1) kai taikinys virš linija akyse (horizontaliai) matavimo metodas. *Dešinės rankos clenched priemones, padengti atgal link siauliu, rankos nuo kūno, sumažinti drebėjimas, reguliuoti dioptrijomis ir kairės pusės veidrodėlis, paversti kūną, kad tikslas, pavyzdžiui, tuo pačiu metu pastebėtus ilgai veidrodis, ir padalinti veidrodis linija, išlaikyti centre turas lizdinės plokštelės, skaito laipsnį, nurodė magnetinis Šiaurės Ašigalis yra taikinio kryptimi. *Pagal tą metodą, įvertinti tikslas kitoje punkto, šių dviejų taškų matavimo tą pačią tikslinę du liniją palei priemonė laipsnį, patenkinti, tikslas, daroma išvada, kad objekto buvimo vieta. (2) kai taikinys pagal linija akyse (horizontaliai) matavimo metodas. *Dešinės rankos priemonių, veidrodis visoje nuo stebėtojo, rankos nuo kūno, taip pat siekiant sumažinti drebėjimas. Reguliuoti dioptrijomis ir kairę ranką ant viršelio, paversti kūną, kad tikslas, pastebėjimą, nurodė, tuo pat metu į veidrodis, elipsės formos skylę, ir padalinti veidrodis linija, saugo centras ratas lizdinės plokštelės, ir tada skaityti laipsnį, nurodė magnetinis Šiaurės Ašigalis yra taikinio kryptimi. *Pagal tą pačią pusę, į kitą tašką tikslas yra išmatuoti. Ši priemonė iš dviejų taškų tikslą, tai yra išvadą, kad dvi linijos palei priemonė laipsnį, patenkinti, tikslas, daroma išvada, kad objekto buvimo vieta. 2.Priemonė nuolydžio Kampas:Tikslas stebėtojas ir horizontalios plokštumos Kampas. Dešinę ranką laikydami priemonę "shell" ir važiuoklės, ilgai dioptrijomis pagal

Elemento Tipas Jungikliai
sertifikavimo BMK
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Pakuotės Dydis 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai