2vnt/daug drėgmės ir Temperatūros jutiklio modulis su lukštais sht20 apsaugine danga SHT10 dirvožemio šiltnamio efektą sukeliančių sht-83

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€21.12

€21.48

-1 %

Žymos:

temperatūros ir drėgmės jutiklis, Drėgmės Jutiklis, drėgmės jutiklio modulis, Pigūs temperatūros ir drėgmės jutiklis, Aukštos Kokybės drėgmės jutiklis, Kinija drėgmės jutiklio modulis Tiekėjai

1, pirminė importo jutiklis. 2, visi su 10K traukti rezistorius ir 0,1 uF filtro kondensatorius 3, visi padaryti dvigubai vandeniui gydymas. 4, 100% elektros senėjimo, tikrinimo.

Oro temperatūros ir drėgmės jutiklis, visa dvigubas vandens valymo, visiškai Ninglu žalą. Pastaba: net jei jutiklis yra palaidoti dirvožemiui, taip pat bandymo dirvožemio. atmosfera Santykinė drėgmė, ne dirvožemio drėgmės.

1, šis jutiklis gali matuoti dirvos temperatūra ir drėgmė?

Atsakymas: apibrėžimas dirvožemio drėgmės yra imtis 1 kg dirvožemio mėginiai, ir kruopščiai nusausinkite, svorio mažinimas (vandens svorio) ir santykis 1 kg vadinamas dirvožemio drėgmės.

Oro santykinė drėgmė yra apibrėžiama kaip absoliučioji drėgmė, dabartinė temperatūra ir procentinė dalis, prisotinti drėgmės, dabartinė temperatūra.

Dirvožemio drėgmės ir oro drėgmė yra ne koncepcija, ne didėjančia tvarka 10% dirvožemio drėgmės dirvožemyje, kai oro drėgmė yra 100%.

Vidaus chip jutiklis yra SHT10 ar sht20, šis lustas yra oro temperatūros ir drėgmės jutiklis Šveicarijos Sensirion gamybos bendrovės, yra priemonė, santykinis oro drėgnumas. Šio jutiklio buvo specialiai apdorotas, Ilgai palaidotas dirvožemyje nėra pažeistas, net jei gyvena vandenyje, nebus pažeisti, žala (bendrovės išskirtinis įsipareigojimas), Kai dirvožemis yra šiek tiek didesnis veido drėgmės, oro drėgmė dirvoje bus 100% ilgą laiką. .

2, jutiklis vandens ar rasos ar užkastas į žemę ar žalos?

Atsakymas: Mes paketo jutiklis visą sandarinimo gydymo, net su ilgai mirkti galia nebus sugadinta, vandens out, sauso oro drėgnumas yra dar įprasta įsigijimo.

Jutiklio matavimo rezultatų 3, po pilant, ar ten bus klaidų?

A: kai kurie ne profesionalių gamintojų paketą turės į šiuos klausimus:

(1) įtampos drėgmės absorbcija, ypač didelės drėgmės ir drėgmės atvejais, kai augimas neturi nukristi žemyn, priežastis yra vandens saugojimo užliejimo.

(2) po suvirinimo be mažinantį gydymą (daugelis gamintojų net nebuvo girdėję žodį), kelia didelį klaidų temperatūros ir drėgmės.

(3) klijų temperatūros, ilgai oksidacijos sukelia sandarinimo sluoksnis kreko, sukelia kondensacijos lašas po elektroforezės paviršiaus plokštės, formuojasi kaltės.

4, kas yra dvigubai atsparus vandeniui?

A: parduotuvė striukė yra vario dalelių sukepintas arba PE medžiaga, pasižymi vandeniui orui, Vandens molekulės sugeba patekti į apvalkalą, ir vandens lašeliai negali patekti apvalkalą dėl paviršiaus įtempimo. . Tuo atveju, didelė drėgmė, kai aplinkos temperatūra mažėja vandens molekulės viduje apvalkalą bus kondensuojasi į vandenį. Jei vandens lašeliai pritvirtinti prie plokštės, apygardos valdyba gali padaryti elektroforezės ir žalos, todėl bendrovė buvo pilant ant plokštės, ir naudoti specialius užliejimo medžiaga, be jokių trukdžių matavimo vertė.

Teorija Atsparumas Jutiklis
Galia Perjungimo Rele
Tipas Vibracijos Jutiklis
Naudojimas Temperatūros Jutiklis
Medžiaga Metalo
Modelio Numeris SHT20
Įrenginio Tipas aikštelė (2 vnt/lot)
Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Pakuotės Dydis 18cm x 15cm x 5cm (7.09in x 5.91in x 1.97in)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai