Naujas Leadshine DM432C Skaitmeninis Žingsninių Variklių valdymo Vairuotojo 40VDC/3.2 A #SM018 @SD

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€39.68

Žymos:

žingsninių variklių valdiklis, žingsninių variklių vairuotojas, stepper motor driver, Pigūs žingsninių variklių valdiklis, Aukštos Kokybės variklis stepper driver, Kinija stepper motor driver Tiekėjų

Naujas Leadshine DM432C Skaitmeninis Žingsninių Variklių valdymo Vairuotojo 40VDC/3.2 A #SM018

Įžanga

Į DM432C yra universalumas visiškai skaitmeninė žengia vairuotojo remiantis DSP su pažangios kontrolės algoritmas. Į DM432C yra naujos kartos skaitmeninį žingsninis variklis kontrolė. Ji suteikia unikalią sistemos lygis, lygumas, suteikdama optimalų sukimo momentą ir nulls vidutinio nuotolio nestabilumo. Variklio automatinio identifikavimo ir parametrų automatinio konfigūravimo technologija suteikia optimalų atsaką su skirtingais varikliais ir lengva naudoti. Varoma varikliai gali veikti su daug mažesnis triukšmas, mažesnės šildymo, sklandžiau judėti kaip dauguma vairuotojų rinkose. Savo unikalių savybių, kad DM432C idealus sprendimas programų, kurios reikalauja mažo greičio lygumą.

Savybės

- Anti-Rezonansas, suteikia optimalų sukimo momentą ir nulls vidutinio nuotolio nestabilumas

- Variklio automatinio identifikavimo ir parametrų automatinio konfigūravimo technologijas, siūlo optimalius atsakymus skirtingi varikliai

- Multi-Stepping leidžia mažos rezoliucijos žingsnis įvesties gaminti aukštesnės microstep produkcija sklandų sistemos veikimą

- Microstep rezoliucijas programuojamas, iš viso-žingsnis į 51,200 žingsnių/aps.

- Maitinimo įtampa iki +40 VDC

- Išėjimo srovės programuojamus, nuo 0,5 A-3.2

- Impulso įėjimo dažnis 200 KHz

- TTL suderinama ir optiškai izoliuotas įvestis

- Automatinis tuščiosios eigos srovės mažinimo

- Tinka 2-etapas 4-etapas varikliai

- Paramos PUL/DIR ir CW/CCW režimai

- Daugiau įtampos, daugiau-dabartinis etapas-klaidos protectio

Programos

Tinka įvairių žingsninius variklius, iš NEMA dydis 14 iki 23. Ji gali būti naudojama įvairių rūšių mašinų, pavyzdžiui, lazerio žirklės, lazeriniai žymekliai, didelio tikslumo X-Y stalai, ženklinimo mašinos, ir taip toliau. Savo unikalių savybių, kad DM432C idealus sprendimas programų, kurios reikalauja mažo greičio lygumą.

Elektros Specifikacijos (Tj = 25 o C/77 o F)

Parametrai

DM432C

Min

Tipiškas

Max

Vienetas

Išėjimo srovė

0.1

-

3.2 (2.3 RMS)

A

Maitinimo įtampa

+20

-

+40

VDC

Loginis signalas dabartinis

7

10

16

mA

Impulso įėjimo dažnis

-

200

kHz

Izoliacijos varža

500

MO

Mechaninė Specifikacijos (vienetas:mm[colių])

Prisekite Užduotį ir Aprašymas

Jungtis P1 Konfigūracijos

Pin Funkcija

Informacija

PUL+

Impulso signalas: vieno impulso (pulsas/kryptis) režimu, tai ištekliai yra impulso signalo, kiekviena auga arba mažėja krašto aktyvus (programinė įranga, konfigūruojama); 4-5V, kai PUL-DIDELIS, 0-0.5 V, kai PUL-MAŽAI. Dvigubai impulso režimas (pulsas/pulse) , tai ištekliai yra pagal laikrodžio rodyklę (CW) pulsas,aktyvus tiek aukšto lygio ir žemo lygio (programinė įranga, konfigūruojama). Už patikimą pagalbą, impulso plotis turėtų būti ilgesnis kaip 2,5 μs. Sujunkite varžai srovės ribojimas, kai +12V arba +24V naudojamas. Tą patį, kaip ir DIR ir ELEKTROS signalus.

PUL-

DIR+

DIR signalas: vieno-pulso režimu, šis signalas turi žemas/aukštas įtampos lygis, atstovaujantys dviem kryptimis variklio sukimosi; dvigubo-pulso režimas (programinė įranga, konfigūruojama), šis signalas yra counter-laikrodis (CCW) pulsas,aktyvus tiek aukšto lygio ir žemo lygio (programinė įranga, konfigūruojama). Patikimas judesio atsako, DIR signalas turėtų būti prieš PUL signalas 5µs bent. 4-5V, kai DIR-DIDELIS, 0-0.5 V, kai DIR-MAŽAI. Prašome atkreipti dėmesį, kad sukimosi kryptis yra taip pat susiję su varikliu-vairuotojo laidų rungtynės. Keistis ryšio dviejų laidų ritės, vairuotojui bus pakeisti judėjimo kryptį.

DIR-

ENA+

Enable signalas: signalas yra naudojamas leidžianti/išjungti vairuotojas. Aukšto lygio (NPN valdymo signalas, PNP ir Diferencialo valdymo signalai būtų priešingai, t. y. Žemo lygio, kad.) už tai, kad vairuotojas ir žemo lygio už neleidimą vairuotojas. Paprastai palikti NEPRIJUNGTĄ (ĮJUNGTA) .

Jungtis P2 Konfigūracijos

Pin Funkcija

Informacija

+Vdc

Elektros energijos tiekimo, 20~40 VDC, Įskaitant įtampos svyravimai ir elektromagnetiniai laukai įtampos.

GND

Galia Žemės.

A+, A-

Variklis Etapas

B+, B-

Variklis B Fazė

Pasirinkimas Microstep Rezoliuciją ir Tvarkyklės Išėjimo Srovė

Microstep rezoliucijas ir išėjimo srovė yra programuojami, buvusioji gali būti nustatyti iš visiškai-žingsnis į 102,400 žingsnių/aps, ir pastaroji gali būti nustatytas nuo 0,1 A-3.2 A.

Tačiau, kai jis nėra sukonfigūruotas programinės įrangos režimu, ši tvarkyklė naudoja 8-bitų jungiklį nustatykite microstep rezoliucija, ir variklio veikimo srovė, kaip parodyta žemiau:

Microstep Rezoliucijos Pasirinkimas

Kai jis nėra sukonfigūruotas programinės įrangos režimas, microstep rezoliucija yra nustatyti SW5, 6, 7, 8 jungiklį, kaip parodyta šioje lentelėje:

Microstep

Žingsnių/aps. (1,8 o variklio)

SW5

SW6

SW7

SW8

1 512

Default/Programinė Įranga

Kilmės vieta Kinija (Žemyninė)
Modelio Numeris DM432C
Variklio Tipas Žingsninių Variklių
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai