USB GALI 232 ruožtu GALI optinis atskirai TELEVIZORIAI Apsauga nuo Viršįtampių

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€34.43

€36.24

-4 %

Žymos:

usb gali, usb, usb gali, Pigūs usb gali, Aukštos Kokybės usb, Kinija usb Tiekėjai gali

Naują įrašą, USB ir GALI yra optiškai izoliuotas, dvikryptis TELEVIZORIAI apsauga nuo viršįtampių, USB keitiklis, galite konvertuoti 232!

KOMPIUTERIO programinė įranga padidėjo Realiuoju laiku Siųsti ir gauti duomenų paketus rodomas keturių bendravimas GALI režimu, o didinant GALI būsenos rodymas priėmimo duomenys automatiškai atnaujinami atrankos, siųsti vieną kadrą buvo išplėsta, taip pat galite tinkinti Paaiškinimai . Taigi derinimo įterptųjų plėtros lengviau. Jei klientas reakcija rodo tik priimti duomenis apie tai, tiesiog to, kai atnaujinimo bus baigtas.

Ką jūs naudojate proceso reikalavimus, gali susisiekti su manimi, aš mano geriausia!

Ultra-high speed konversijos, super žmogaus, ultra-stabilių rezultatų ! Ieškoti žemiausias kainas, bet ir už didžiausią kainą! Jūs prašote, yra tai, ką mes siekiame!

Realaus laiko duomenų konvertavimo, keitimo greitį nei kiti panašūs, per ne mažiau kaip 10 kartų. Kad yra ne mažesnis nei tas, taip vadinamas realus USB GALI, jums nereikia nerimauti apie tai, ar GALI tinklo duomenys bus sumažėjo kadrų, ir kaip gali pasiekti greitį. Kaip ilgai, kaip ten yra duomenys GALI tinklas problemą, jūs galite gauti!

Kaina mažiau nei ZLG 1/10 veikimas yra stipresnis nei Zhou, kurie GALI keitiklis. Kopūstų kainos, tiesiog, kaip mes naudojame universalus. Šis įrankis gali teikti vilties, kaip man, su dideliu susidomėjimu, kad bendravimas GALI elektronikos inžinieriai, studentai, ir kt. Taškas kuklus padaryti, kad bendravimas GALI būti nebe taip aukštai virš, likti nuošalyje nuo paslaptingų, kiekvienas gali debug GALI ryšių su CAN Kartus įrankis turi ateiti.

Pagal šį produktą bitų mašina 32 aukštos kokybės ARM lustas Plėtros, atsižvelgiant į kuriamas PC programinės įrangos derinimo patirties, kol aš galiu ryšių srityje, kiek įmanoma, padaryti, norite, galingas funkcionalumas, naudojimo paprastumas, iš pirmo žvilgsnio, be paaiškinimų gali būti naudojamas tiesiogiai, Programinė įranga, puikus paramą win7 sistema, įskaitant win7 64, bendravimas GALI remti didžiausią spartą 1M ; O Produkto Pabandyti padaryti mažas ir lengvas nešioti, ne vilkdami savo kojų. Palyginti su kitomis programinės įrangos GALI, be to, Puikus paramą GALI standartinis rėmas (2.0 A) ir pratęsė rėmas (2.0 B) siųsti ir priimti duomenis, nustatyti filtrą ir kitos svarbios funkcijos , taip Pat padidėjo Išsaugoti ryšių duomenis (tekstas ir EXCEL tiek) , be duomenų siuntimas ir priėmimas padidina Vizualizacijos pasirinktinį sparta, auto-atsakymas atsako duomenis, milisekundės duomenys , O padidinti Multi-rėmo duomenų perdavimo Funkcijos gali būti tiesiogiai Internetu redagavimo, duomenų ir kt. Padaryti derinimo lengviau.

Siekiant tegul visi žino, Kaip konvertuoti USB, kad GALI viduje, O tai konverteris Nustatyti, suteikia vidinės komunikacijos (Ne DLL bibliotekos funkcijas ir pan., taip, kad skambinsite, jums nereikia žinoti, kodėl nerimauti), PC programinė įranga leidžia jums sukurti patogiau, kaip ilgai, kaip labai paprastas apibrėžimas masyvo siųsti ir gauti duomenis apie jį.

Istorija labiausiai humaniškas baud custom settings

Unikalus auto atsakyti

Hee hee, pasirinkus automatinio atsiliepimo funkcija funkcija viršuje, dešinėje Siųsti pavienių kadrų Kaita Tapo Gauna duomenis . Gavęs virš ID atitinkantys duomenys, duomenų perdavimas yra automatiškai atsakymą, kuris nustatytas daugybę kadrų

Yra keturi darbo režimai pasirinkti tai

Įprastu režimu yra normalus bendravimas, spontaniškas užsidaryti grįžtamojo režimo, silent mode tik už nepateikiama, vidaus grįžtamojo režimo silent self-test neturi įtakos gali autobusų

Hee hee, GALI konverteris valstybės kaip atvejis, paspaudę GALI statusas gali būti

Siųsti ir gauti duomenų paketus realaus laiko ekranas (integruotas plėtros patogiau)

Laiko žyma, gali būti, ms

Galite Tiesiogiai rėmo tipo su drop-down atrankos

Galite Tiesiogiai rėmo forma, išskleidžiamajame atrankos

Galite Tiesiogiai redaguoti rėmo ID

Gali Siųsti duomenis tiesiogiai redaguoti

Duomenų saugojimas gali būti teksto, ir gali būti EXCEL būdas

Teksto Ekranas

"EXCEL" Ekranas

Custom išsiųstus, yra 18 pasirinkite mygtuką Siųsti, ir visi duomenys automatiškai įrašomi, kitos programinės įrangos naudojimo galėsite tiesiogiai atidaryti

Ei, jūs galite naudoti serijos derinimo asistentas tiesioginio manipuliavimo

Paslaugos:

Septynių dienų grįžo, vienerių metų garantija!

Sveiki visi, ateiti ir technologijų mainus ( ppsen126.com)

Sąlyga Naujas
Tipas Loginės Mikroschemos
Išsklaidymo Galia W
Darbinė Temperatūra Nuo -30 IKI +60
Prašymas USB
Maitinimo Įtampa 5V
Modelio Numeris usb gali
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Pakuotės Dydis 18cm x 15cm x 5cm (7.09in x 5.91in x 1.97in)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai