CimFAX A5 Fakso Serverio Siųsti/Gauti Faksu iš KOMPIUTERIO/Telefono ir Fakso Telefonu Lin prie Fakso aparatų/Server/Client/Prisijungę 5 Vartotojai Fax2email

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€247.21

Žymos:

faksas serverio, Faksas, faksas telefonas, Pigūs fakso serverį, Aukštos Kokybės faksas, Kinija faksas telefonas Tiekėjų

Kas gali CimFAX padaryti CimFAX Diegimo

Siųsti faksas

Siųsti faksu iki fakso mašina trunka 3 minutes. "Spausdinimo kompiuterio failas" >> "Gauti spausdinami popieriaus." >> "Eiti į fakso aparatą" >> "Telefono numeris" >> "Laukti atsakymo" >> "Įdėti popieriaus fakso aparatas" >> ...

Siųsti faksu iki CimFAX trunka tik 3 sekundes. "Pasirinkti failą į kompiuterį" >> "Įveskite fakso numerį" >> "Spustelėkite " send"(žr. paveikslėlį)

Priėmimas faksas

Gauti faksas pagal fakso mašina mano X minučių", Faksai gavo registratūros/priėmimo stalo." >> "Vadovas platinimo vieną" >> "ne laiku platinimo" >> "iš Naujo kelio reikia"

Gauti faksas pagal CimFAX trunka tik 1 sekundę. "Faksu gavo į vartotojo kompiuterį." >> "Pop-up lange, primindama, faksai gavo." (žr. paveikslėlį) CimFAX Funkcijų

Produktai

CimFAX Standard Edition tinka mažoms įmonėms ir SOHO studijos.

Funkcijos ir Savybės Fakso linija: 1 Fakso Greitis: 14.4 kbps Skambinančiojo Identifikavimas: DTMF, FSK Fakso rezoliucija: 98/196 DPI Automatinis atsakymas: Balso eilutę siuntimo ir gavimo elektroniniu parašu ir antspaudu slaptažodžiu. Faksas elektroninio pašto Keliems vartotojams siųsti ir priimti tuo pačiu metu. Privatumas garantuotas Domeno Susisiekti Funkcija: N/A Tvarkaraštį faksas transliavimo Auto-Platinti bei Persiųsti

Specifikacija Saugojimo Talpa: 256MB/1GB/2GB (apie 5,000 /20,000/40,000 puslapiai) Vartotojams, Licencijuotos: 5/10/20 Elektros Specifikacija: 12VAC/DC Maksimali vartojamoji Galia: 4W Tinklo Sąsaja: RJ45 X 1 (10M/100M) Faksas Sąsaja: RJ11×1 Aplinkos Temperatūra: nuo 0 iki 40 celcius laipsnį Aplinkos Drėgmė: nuo 5% iki 90% Sandėliavimo Temperatūra: nuo -40 iki 80 celcius laipsnis Matmenys: 18cm x 10.5 cm x 3cm Svoris: 430 g Q & Q: YRA CimFAX fakso serveris yra atskiras prietaisas?

A: Taip. CimFAX fakso serveris yra atskiras fakso aparatą. Tol, kol jis yra prijungtas prie LAN 10/100M Ethernet, jis veiks taip gerai, kaip turėtų būti, pvz., gauti faks., automatinė eilių, planavimas faksogramų siuntimo ir priėmimo, faksas el. paštu.

Q: Yra CimFAX gali faksas popierius dėmesį?

A: Taip. CimFAX palaiko skenuoti, siųsti, o tai reiškia, kurių skaitytuvas ne-prielaida, spustelėdami mygtuką "Scan" dėl CimFAX kliento ekraną galite siųsti popieriaus dėmesį, kaip faksas. Keli puslapiai gali būti nuskaitomi tuo pačiu metu ir faksu skirtingiems gavėjams, po skanavimo.

Q: turiu pasirašyti ar patvirtinti antspaudu faksas ant popieriaus, jei aš naudoju CimFAX?

A: Ne, nereikia. CimFAX palaiko skaitmeninio parašo biblioteka, kuri yra pagal 128 bitų šifravimo apsauga. Galite created parašų ir antspaudų ir pridėti juos faksu bus siunčiami.

Q: Jei aš naudoju CimFAX, ką man daryti, kai yra faks ateina?

A: nieko, ką jums reikia padaryti, išskyrus spustelėkite, jei norite peržiūrėti. CimFAX turi IVR, kuris suteiks skambinančiojo signalą siųsti faksu ir praneš jums apie pop-up langą, dešiniajame apatiniame kampe savo darbalaukį.

Q: Kiek noriu aš būti mokama, jei aš naudoti šį serverį?

A: Jūs tiesiog turi mokėti serverio tam tikrą kainą, ir fakso ryšių, kurie priklauso nuo jūsų telekomunikacijų paslaugų teikėjo.

Galiu siųsti ir priimti faksogramas, kai aš esu ne biure?

A: Taip. Galite nustatyti, CimFAX kaip DMZ host maršrutizatorius, priimti ir siųsti faksogramas, o jūs esate ne biure. Vartotojai su dinaminiu IP galite susipažinti su dynamic DNS. Jei jūs tiesiog norite gauti fakso, galite naudoti funkciją faksas el. paštu.

Kokie dokumentai gali CimFAX siųsti?

A: CimFAX gali siųsti labiausiai dokumentus, įskaitant Word, Excel, PDF ar TIFF failus.

Q: ar galiu eksporto faksogramas į CimFAX?

A: Taip, galite eksportuoti faksai, kaip TIF, PNG, BMP ir JPG failus.

Q: Kaip sukurti skaitmeninius parašus ir antspaudus?

A: Prisijungti arba spaudas ant švaraus popieriaus ir įdėti jos į skaitytuvą. Spustelėkite Kurti "Parašas nuo Scanner" į CimFAX konsolę. Skaitmeninis parašas yra sukurta.

Q: Kaip sukonfigūruoti faksas elektroninio pašto?

Prašome prisijungti kaip administratorius ir nustatyti numatytąjį šliuzą CimFAX kaip Interneto vartai dabartinės LAN (tokių kaip maršrutizatorius, adresas). Po įvedėte elektroninio pašto paslaugų, informacijos, naujas, faksogramų gali būti automatiškai išsiųsti jūsų nurodytu el. pašto adresu kaip priedai.

Belaidžio No
statusas Naujas
Dydis 18*10.5*3cm
Garantijos informacija 1-metų ribota garantija
Perdavimo Greitis 14.4 kbps
Konstrukcijos tipas Buveinė
Tipas faksas serverio
Taikoma Linija 1
Funkcija Bendrieji
Prekės Pavadinimas Cimsun
Popieriaus Tipas kompiuterizuotos
Modelio Numeris A5
knyga nemokamai Taip
Nuskaitymo režimas Virtualus nuskaitymas
Įrenginio Tipas Nustatyti
Pakuotės Dydis 32cm x 24cm x 10cm (12.60in x 9.45in x 3.94in)
Pakuotės Svoris 1.1kg (2.43lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai